HAKKIMIZDA

Avtech Makine olarak 25 yılı aşkın süredir hazır giyim ve ev tekstili sektörüne, dünyanın en ileri teknolojilerine sahip markaları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunmakla birlikte özel tasarım makineler yaparak arge hizmeti sağlamaktadır. İstanbul İkitelli’ de bulunan arge ve showroom merkezi ile dünyanın en ileri teknolojilerini ve özel tasarım makinelerini sektöre kazandırmaktadır.

ALPAYAG markamız olarak özel üretim halı,,seccade ve ev tekstili otomasyon üretiyoruz. Müşterilerimize isteğe özel otmasyon çözümler sunuyoruz.

OLETEK markamız olarak Tshirt ,çamaşır sektörününe yapmış olduğumuz etek recme otomatı tüp bel lastik takma otomatı ve dünya da ilk boxer çamaşır paça otomatı ile hizmet sunmaktayız

İnovatif yapıyı ve teknolojiyi esas alan Avtech Makina; en yeni teknolojileri kullanarak, kalite sisteminin etkinliğini sürekli arttırarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Avtech’in vizyonu, hazır giyim ve ev tekstili sektörünün dünya çapındaki rekabet gücünü en iyi şekilde desteklemek, mevcut tesislerin kalite ve verimini arttırıcı her türlü hizmeti müşterilerine sunmak, eğitim hizmetleri ile kalite artırıcı çalışmalar gerçekleştirmek, hazır giyim ve ev tekstili  sektörünün katma değeri yüksek ürünlere yönelmesine yardımcı olmaktadır. Avtech Makine aynı zamanda teknolojik bütün gelişmeleri müşterilerinin kullandığı makinalara ilave ederek enerji tasarrufu, zaman tasarrufu, yüksek kalite ve yüksek verimliliği sağlamaları konusunda her zaman en iyi hizmeti verebilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini daima birinci sırada tutan ve etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden Avtech, müşterilerine kaliteli hizmet veren bir misyona sahiptir. Her zaman akılcı, ileri teknolojik çözümleri, iddialı fiyatları, hızlı ve güçlü servis hizmetleri ile hazır giyim ve ev tekstili sektörüne en iyi hizmeti sunan Avtech Makine, yüksek teknoloji içeren ürünleri ile sektöre hizmet vermeye devam edecektir.